Συμπυκνωτής 92100-JX00A VAN WEZEL, AKS DASIS
Αριθμός προϊόντος:
Λεπτομέρειες
Συμπληρωματικό προϊόν / πληροφορίες 2:
με ξηραντήρα
Υλικό πτερυγίων ψύξης:
Αλουμίνιο
Μήκος διχτυού [mm]:
640
Πλάτος διχτυού [mm]:
344
16
Κατάσταση:
νέο
Αριθμός προϊόντος:
350577
Λεπτομέρειες
με ξηραντήρα, με στεγανοποιητικό δακτύλιο
15,5
10,1
Υλικό:
Αλουμίνιο
Συμπληρωματικό προϊόν / συμπληρωματική πληροφορία:
με πλήρωση αζώτου
600
340
16
Χημική ιδιότητα:
ανοξείδωτο
Κατάσταση:
νέο
CD020519
640
15
10
Υλικό:
Αριθμός κυλίνδρων:
R134a
Υψος:
344
Πάχος:
Συμπυκνωτής, σύστ. κλιματισμού NISSENS 92100JX00A 940382 με πλήρωση αζώτου, με ξηραντήρα, 15,5mm, 10,2mm, Αλουμίνιο, 606mm, R134a, R1234yf
940382
με ξηραντήρα
15,5
10,2
Αριθμός κυλίνδρων:
R134a, R1234yf
με πλήρωση αζώτου
18
606
341
Χημική ιδιότητα:
ανοξείδωτο
Περισσότερα +
Συμπυκνωτής, σύστ. κλιματισμού AKS DASIS 92100JX00A 072046N με ξηραντήρα, 610mm
072046N
Βάρος [kg]:
2,96
μήκος συσκευασίας [cm]:
80
πλάτος συσκευασίας [cm]:
51
11
610
342
Παραλλαγή ψυγείου:
Πτερύγια ψύξης συγκολλημένα
DN5372
χωρίς ξηραντήρα
10,0
R134a
Περιορισμός κατασκευαστή:
Calsonic
Ποιότητα:
Premium
610
342
Περισσότερα +
Συμπυκνωτής, σύστ. κλιματισμού PRASCO 92100JX00A DN5372 χωρίς ξηραντήρα, 15,5mm, 10,0mm, Αλουμίνιο, 610mm, R134a
DN5372
χωρίς ξηραντήρα
10,0
Περιορισμός κατασκευαστή:
Calsonic
Ποιότητα:
Premium
ΑΥΤΗ ΕΙΝΑΙ ΜΙΑ ΤΥΠΙΚΗ ΕΙΚΟΝΑ
DCC1717
συμπληρωματική πληροφορία:
Climate
DNA5372
15
10
Calsonic, wo Dryer, Alternativ
343
650
Δωρεάν παραδοση για αυτο το προϊον
5481FB0007206
Καθαρές διαστάσεις:
626 x 325 x 16
με τη βάση
626
325
Συμπυκνωτής, σύστ. κλιματισμού AVA COOLING SYSTEMS 92100JX00A DNA5372 με ξηραντήρα, Αλουμίνιο, 631, 650mm, R134a, R1234yf